Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu

Dnia 21 Marca obchodzimy 1 dzień kalendarzowej Wiosny.  Z tej okazji w naszym przedszkolu z występami gościł teatrzyk Kameleon z przedstawieniem edukacyjnym o Czerwonym Kapturku. Aktorzy przestrzegali dzieci przed rozmową z nieznajomymi i przypominali o zasadach bezpiecznego zachowania w kontaktach z obcymi ludźmi.

Dzieci specjalnie w tym dniu przyszły ubrane jako: ?dzieci- kwiaty? i wspaniale się wszyscy prezentowali.

Po obejrzeniu spektaklu przedszkolaki wykonały pamiątkowe zdjęcia a potem na swoich salach wykonały piękne prace plastyczne o tematyce wiosennej. Prace są do obejrzenia w holu przedszkola.

Konkurs recytatorski Kolorowa wielkanoc

Dnia 15.03.2024r. odbył się konkurs recytatorski  ?Kolorowa Wielkanoc?.  Dzieci ze wszystkich grup recytowały wiersze o tematyce wielkanocnej.  Jury przyznało I, II miejsca w konkursie i wyróżnienia.  Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody . Dziękujemy dzieciom za wspaniały występ i rodzicom za pracę włożoną w przygotowania dzieci do konkursu.

Śniegowa opowieść

Dnia 09.02.2024r. dzieci z gr.III zaprezentowały przedstawienie : Zimowa opowieść dla koleżanek i kolegów  z klasy III a ze Szkoły Podstawowej  Sióstr Salezjanek. Po występie wszyscy razem wspólnie bawili się na sali przedszkolnej.

Bal karnawałowy w Przedszkolu

29 stycznia 2024r w naszym przedszkolu jak co roku odbył się bal karnawałowy. Były tańce do przebojów dla dzieci, konkursy i zabawy przy muzyce. Wszyscy zjedli pyszne drugie śniadanie które dodało nam sił do tańca i zabawy. Dzieci wspaniale się bawiły, a pan fotograf zrobił piękne zdjęcia które na pewno będą pamiątką z przedszkolnych lat.