Drodzy Rodzice!!!

Zapraszamy do udziału w akcji  DZIECI- DZIECIOM z Ukrainy organizowanej przez nasze przedszkole.

Zachęcamy do przynoszenia artykułów żywnościowych (soczki dla dzieci, musy, kaszki, mleko w proszku itp), środków higieny (Pampersy, chusteczki nawilżone itp), maskotek, książeczek, kolorowanek, kredek, puzzli itp.

Prosimy o przynoszenie w/w rzeczy do naszego przedszkola w dniach: od 28 lutego (poniedziałek) do 04 marca (piątek -rano).

Wszystkie dary będą dostarczone do punktów zbiorczych w O.K. im.C.K.Norwida oraz w Teatrze Ludowym.

Dziękujemy z całego serca

Dyrekcja, Nauczyciele wraz z całym Personelem Przedszkola nr 143.