Drodzy Rodzice!

Dzień otwarty dla dzieci nowoprzyjętych i ich rodziców odbędzie się dnia: 25 czerwca br. o godz 16:00

Zebranie z rodzicami dzieci 3-letnich, przyjętych na nowy rok szkolny 2015/16 odbędzie się w dniu: 29 czerwca o godz:16:00.

Serdecznie zapraszamy.

GR III

Zajęcia otwarte w poszczególnych grupach odbędą się w następujących terminach:

Gr.I –     8.05.(piątek) godz: 9:30
Gr.II-    29.04.(środa) godz:9:30
Gr. III- 28.04.(wtorek) godz:9:30
Gr.IV-  30.04.(czwartek) godz:9:30.
 GR IV

06 maja dzieci z gr.III , a 08.maja br.  dzieci z grupy IV, wezmą udział w warsztatach Pt:
„Gumisiowy sok” które odbędą się w ogrodzie doświadcze o godz: 10:40. Czas trwania ok. 40 minut. Prosimy o 2 bilety na przejazdy dla dziecka.
Koszt warsztatów pokryty będzie z  Rady Rodziców.

W dniu: 7 maja br. dzieci gr IV wezmą udział we fragmencie próby generalnej
spektaklu „Mały Lord” w Operze Krakowskiej przy ul. Lubicz.
Natomiast w dniu: 2 czerwca ponownie udamy się z dziećmi do Opery w celu zwiedzenia kulis. Udział w obu formach jest bezpłatny, za zgodą Dyrektora Opery i dzięki Pani Annie Jasińskiej- Pazera, za co bardzo serdecznie dziękujemy.
  Potrzebne będą jedynie 4 bilety MPK.
.
 Wyjście z przedszkola o godz: 9:00