Wycieczka gr.III

Dnia 07.06.(czwartek) 2018r. dzieci z gr.III wyjeżdżają na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Szarowie. Zbiórka w przedszkolu o godz: 8:30 ,planowany wyjazd o godz: 9:00!  Powrót około godz: 15:00.

Przewidziane atrakcje:

-pogadanka nt. "od ziarenka do bochenka",zarabianie ciasta na chleb, ubijanie masła, oglądanie zwierzątek w stajni, przejażdżka wozem w pole,oraz posiłki: kanapka z serem i masłem oraz herbata,a na obiad: naleśniki z serem lub puste i herbata. Wspólne zabawy na placu zabaw.

Dzieci w dniu wycieczki mają nieobecność w przedszkolu, dlatego prosimy, aby przyszły rano po śniadaniu!!! Dzieci mogą zabrać prowiant do plecaków: małą przekąskę i picie. Prosimy zgłosić, kto ma chorobę lokomocyjną (podpisane leki podać nauczycielowi przed wycieczką).