Festyn rodzinny!

Zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami na Festyn rodzinny, który odbędzie sie dnia: 04.06.(poniedziałek) 18r. w godz: 16:00-18:00.

W programie:  zamek dmuchany, przejażdżka na kucyku, malowanie twarzy, psy wykorzystywane w dogoterapii, pokaz tańca towarzyskiego, modelowanie balonów, maskotka, karetka- erka, poczęstunek w formie ciepłego posiłku, ciasteczek i soków, pokaz sztuk walki: ju-jitsu, wojskowy samochód, spadochron i inne wojskowe akcesoria (dzięki uprzejmości taty Nikolki z gr.III). Podczas festynu czas będzie nam umilał zespół muzyczny.

Serdecznie zapraszamy!!!