Wycieczka do Wodnych Ogrodów gr. II i III.

Dnia: 01 czerwca dzieci z grupy: II i III jadą na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego: Wodne Ogrody w Sierakowie. Wyjazd o godz: 8:45, zbiórka do godz: 8:30, przewidywany powrót: około godz: 15:00. Można dzieciom dać prowiant ( napój, drożdżówka). Prosimy o ubranie dzieci "na cebulkę". Ponieważ w dniu wycieczki dzieci mają nieobecność w przedszkolu, bardzo prosimy, aby dzieci zjadły 1 śniadanie w domu.  Koszt wycieczki: pobyt plus zajęcia dydaktyczne: 25zł, posiłek (naleśniki lub zupa pomidorowa): 6zł, autokar: 550zł- (podział kwoty pomiędzy dwie grupy).  Wszystkie dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej: www.wodneogrody.pl W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych wycieczka będzie zorganizowana w innym terminie, o którym Państwa poinformujemy.