Dzień Babci i Dziadka!

Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka odbedą się w naszym przedszkolu w nastepujących terminach:

gr.I - 19.01.2017r. o godz:9:30. W sprawie ubioru dzieci- proszę pytać wychowawcę grupy,

gr.II. - 24.01.2017r. o godz:9:30. Proszę przygotowac dzieciom stroje zgodnie z przydzielona rolą, pozostałe dzieci proszę ubrać na biało (ewentualnie- na galowo),

gr.III. - 18.01.br. o godz:9:30. Stroje- według przydzielonej roli, pozostałe dzieci- śnieżynki (dziewczynki) i bałwanki (chłopcy),

gr.IV - 25.01.br. o godz:9:30. Stroje- zgodnie z przydzieloną rola, we własnym zakresie, dla krakowianek i krakowiaków stroje zapewnia przedszkole.

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków!