Ogłoszenie Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 143

wraz z Nauczycielami i Pracownikami Obsługi
                                           pragnie gorąco powitać Dzieci i Rodziców
                            po wakacyjnej przerwie oraz przekazać następujące informacje:

-Przedszkole jest czynne od dnia: 01.09.2014r. do dnia:  30.06.2015r.
                  w godzinach: 6:00- 17:00.

-Dzieci korzystające w przedszkolu ze śniadania schodzą się do godz.8:00
                 pozostałe dzieci do godz. 8:30.

-Zgodnie z Zarządzeniem Terenowego Inspektora Sanitarnego
w pierwszym dniu przyjścia dziecka do przedszkola będzie wymagane okazanie
wyników badania kału: 2-krotne badanie kału na pasożyty wraz z wymazem. Dotyczy to dzieci nowoprzyjętych  i dzieci, które już uczęszczały do przedszkola.

-Prosimy Rodziców dzieci z oddz. I i II o przyniesienie podpisanej dużej poszwy wraz z kocem oraz podpisanej piżamki.

-Informacje na temat podręczników, materiałów plastycznych, zajęć dodatkowych organizowanych w przedszkolu, zostaną przekazane na pierwszym zebraniu z Rodzicami. Nauczyciele poinformują o terminach zebrań w oddziałach.

W oczekiwaniu na wspólne spotkanie:
                                                  Dyrektor, Nauczyciele, Personel.

Serdecznie zapraszamy :D