Bieg Przedszkolaka

7 miesięcy temu

Zapraszamy dzieci z grupy III i IV do wzięcia udziału w Biegu Przedszkolaka 2023 organizowanym przez MDK im.J.Korczaka w Krakowie.

Bieg odbęddzie się 8 października 2023r. (niedziela) na terenie alejek przy scenie MDK na os. Kalinowym. Bieg rozpoczyna się o godz 10:45. Wszyscy uczestnicy proszeni są o przybycie 15 minut przed startem.  Dystans biegu to 250-300 metrów.     Dla każdego uczestnika pamiątkowy medal. Dla Przedszkola pamiątkowy puchar oraz nagroda pieniężna!

W czasie zawodów dzieci są pod opieką rodziców. Dojazd na zawody we własnym zakresie.

Zainteresowanych prosimy o wpisanie danych na listę uczestników wystawioną na stole w hollu przedszkola, (imię, nazwisko dziecka oraaz nr telefonu rodzica).

Zgłoszenia do: 04.10.2023r.(środa).