Międzynarodowy Dzień Dziecka

Dzień dobry,

Coraz bardziej “normalnie” wracamy  do przedszkoli, podobno jest Nas coraz więcej.Dzisiaj ważne święto NASZYCH MILUSIŃSKICH. zawsze był to ważny dzień w przedszkolu , więc niech i dzisiaj tak będzie,polecam materiał  już nam znanego wydawnictwa.
Do Zobaczenia

Jolanta Bień- SOPP

Dzisiaj jest MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA!

Z tej okazji eksperci z portalu edukacyjnego "Lulitulisie" przygotowali nowe, darmowe karty pracy dla maluchów.
Zachęcamy do polecania pedagogom i rodzicom przedszkolaków.

Materiały dydaktyczne.

Wspaniałego dnia wszystkim maluchom życzą Lulitulisie :)

Specjalnie dla dzieci wierszyk o FRĘDZELKU, ulubionym piesku Lulitulisów.
Link2

Zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie znajdą Państwo bajki, wierszyki, piosenki i wiele innych filmów dla dzieci.

Polecamy najnowszy artykuł naszego psychologa o okresach krytycznych w rozwoju dziecka.

Więcej informacji o samym projekcie znajdą Państwo poniżej.

Pozdrawiam serdecznie,
Samanta Janas
Założyciel portalu Lulitulisie

Lulitulisie to projekt edukacyjny dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Powstał on dla rodziców poszukujących pomysłów na mądrą zabawę dla swoich maluszków. Naszą misją jest kreatywne i nowoczesne podejście do nauczania.
Już niedługo będą dostępne książeczki edukacyjne z przygodami Lulitulisiów, a w Warszawie na Scenie Relax dzieci będą mogły przeżyć niesamowitą przygodę, uczestnicząc w multimedialnym spektaklu, który łączy w sobie misję edukacyjną i rozrywkę na światowym poziomie.

Naszą ambasadorką jest znana mama Anita Sokołowska.

Tytułowe LULITULISIE to 4 animowane superbohaterki Misia, Bela, Konfa, Cela, występujące w zabawnych filmach video dostępnych na stronie www.lulitulisie.pl . Każda z nich posiada inne supermoce. Przewodniczką po magicznym świecie Lulitulisiów jest wróżka Lulisia, która czyta autorskie opowiadania i rymowanki, a także pokazuje ćwiczenia i zabawy edukacyjne.

Dzieci z Lulisią i Lulitulisiami uczą się jak szaleć, kiedy smog za oknem, jak zrobić dzieło sztuki, jak ekstra jest czytanie, jak pyszne jest zdrowe jedzenie i jak dbać o naszą planetę.

Projekt jest w pełni autorski i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, aby spełnić oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców.

Zapraszamy do współpracy!