Samorządowe Przedszkole nr 143
Strona głowna  /  O przedszkolu
O przedszkolu
  • Nasze przedszkole istnieje i działa od 1976 roku. Placówka posiada bardzo dobre warunki lokalizacyjne: duże, funkcjonalne i estetycznie urządzone sale zabaw i zajęć dla dzieci; duży, zielony plac zabaw, który dzięki pomocy Rady Dzielnicy XVI został odnowiony i wzbogacony o nowe urządzenia. Przedszkole dysponuje bogato wyposażoną sala gimnastyczną.
  • Teren wokół przedszkola jest spokojny i bezpieczny, odległy od miejsca hałasu. Na terenie osiedla nie ma zakładów przemysłowych. Budynek przedszkola położony jest wśród bloków mieszkalnych i zieleni.
  • Pomagamy dzieciom w pełnym rozwoju ich talentów, prowadzimy szeroką działalność dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczą, dzięki której nasze dzieci zdobywają wiedzę i umiejętności pozwalające na sprostanie wyzwaniom środowiska i życia w społeczeństwie.

Ostatnia aktualizacja: 2014-02-20