11 listopada w przedszkolu !

6 miesięcy temu

?Jest takie miejsce na mapie świata- Polska. To moje miejsce , tutaj mocniej bije mi serce?.

11 listopada br. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca odzyskanie niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z gr.II ubrane w stroje galowe, zebrały się, aby świętować ten wyjątkowy czas dla Polaków. Uroczyście odśpiewały hymn Polski oraz wzięły udział w krótkiej inscenizacji oddając w ten sposób szacunek symbolom narodowym. Wraz z paniami wykonały godło Polski oraz wzięły udział w marszu wokół przedszkola trzymając jeden z symboli- flagę Polski. Ważne jet, aby już od najmłodszych lat uczyć dzieci symboli narodowych oraz aby wiedziały jakie są słowa piosenki - ?Co to jest niepodległość , teraz wiem już na pewno?.