Wycieczka do Laskowej gr.III i IV

11 miesięcy temu

Dnia 25 maja br, dzieci z gr,III i IV pojechały na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego do miejscowości Laskowa.  Mogliśmy tam podziwiać piękno przyrody, posłuchać i popatrzeć w skansenie jak dawniej wyglądało życie ludzi, mogliśmy sprawdzić jak ciężko pracowało się w gospodarstwie, Doiliśmy sztuczną krowę, robiliśmy ciasto i piekliśmy podpłomyki w  starym chlebowym piecu, bawiliśmy się na placu zabaw, karmiliśmy kozy i głaskali bardzo przyjaznego psa. Jedliśmy też pyszną zupę pomidorową, oraz racuszki i herbatę. Na zakończenie mogliśmy kupić pamiątki w sklepiku na terenie skansenu. Dziękujemy za wspaniała zabawę oraz za pyszne podpłomyki które zabraliśmy po upieczeniu do domu, aby poczęstować naszych bliskich.