WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2020/2021!!!

Drodzy Rodzice!

Już za kilka dni rozpoczynamy nowy rok szkolny. Z uwagi na aktualnie istniejącą sytuację epidemiczną  prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, na której będą zamieszczane na bieżąco komunikaty MEN i GiS,

dotyczące zasad funkcjonowania przedszkola od września.

Dla przypomnienia kilka ważnych informacji:

1. Przedszkole otwarte jest w godzinach od 6.00-17.00
  2. Dzieci należy wyposażyć w pantofle,w zapasowe ubrania, które należy podpisać.
  3. Zebrania z Rodzicami odbędą się w pierwszych dniach września w poszczególnych grupach, przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Na zebraniach zostanie omówiona Procedura bezpieczeństwa w Samorządowym Przedszkolu nr 143oraz inne ważne sprawy organizacyjne.

4. Opłaty obowiązujące w naszym przedszkolu:

Opłata za korzystanie z usług przedszkola (poza czasem bezpłatnym od godziny 8.00 - 13.00) wynosi za 1 godzinę :

1) 1,00 zł,
2) 0,50 zł – dla rodzin objętych Programem  Krakowska Karta Rodzinna 3+.
3) 0,50 zł – dla rodzin objętych Programem  Kraków dla Rodziny „N”.
4) 0,00 zł - dla rodzin objętych Programem  Krakowska Karta Rodzinna 3+ oraz Kraków dla Rodziny „N”.

Wszystkich Rodziców zainteresowanych korzystaniem ze stawki 0,50 zł prosimy o dostarczenie do kancelarii przedszkola aktualnych kserokopii dokumentów uprawniających do zniżki.

• Opłata za żywienie:

1) 3 posiłki: śniadanie, obiad podwieczorek - 9 złotych.
2) 2 posiłki: śniadanie, obiad – 7,20 złotych.
3) 2 posiłki obiad, podwieczorek – 6,30 złotych.
4) 1 posiłek: obiad – 4,50 złotych.

Opłat za korzystanie z usług przedszkola i żywienie dokonujemy do 14 dnia następnego miesiąca, po miesiącu w którym dziecko korzystało z przedszkola na rachunek bankowy podany na stronie internetowej przedszkola.

DOKUMENTY, które należy wydrukować, wypełnić, podpisać ręcznie i dostarczyć do przedszkola:

Oświadczenie Rodzica- link

Upoważnienie do odbioru - link