Do Rodziców!

Szanowni Rodzice!

Jak wiecie czas izolacji został przedłużony o kolejny miesiąc. Chcemy abyście wiedzieli, że myślami jesteśmy z Wami i pamiętamy o naszych przedszkolakach. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzania naszej strony intetnetowej i korzystania z zamieszczanych przez nas propozycji zajęć i zabaw z dziećmi. Wiemy, że nie zastąpią one dzieciom pobytu w przedszkolu, bezpośredniego kontaktu z koleżankami, kolegami i paniami ale choć trochę pomogą przejść przez ten trudny okres . Będzie nam bardzo miło jezeli zechcecie pochwalic się jak wspólnie spędzacie czas. Zarówno Wam jak i nam jest teraz ciężko, martwimy się o najbliższą przyszłość, o zdrowie swoje i naszych najbliższych. Dlatego bardzo dziękujemy, za wszystkie słowa wsparcia i otuchy, jakie do nas od Państwa docierają. Pozdrawiamy, trzymajcie się i do szybkiego zobaczenia.

Nauczyciele.