Materiały dla rodziców i dzieci od pani pedagog

Dzień dobry Drodzy Rodzice i dzieci,

Mija kolejny, już 5 tydzień zawieszenia zajęć z dziećmi w naszym przedszkolu, spotykamy się z Wami on- line, utrzymujemy kontakt telefoniczny i e- mailowy, przekazujemy materiały i wskazówki do pracy w domu. Wiemy jednak ,że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z nauczycielem czy  terapeutą podczas pracy, ćwiczeń indywidualnych i grupowych.Zdajemy sobie sprawę, że przerwa w uczestnictwie w zajęciach wymaga od Państwa ogromnego zaangażowania,wkładu pracy i czasu. Czasu, który musimy dzielić pomiędzy  pracą i innymi obowiązkami. Czasami pozostaje go niewiele na czas spędzany razem , dlatego proponuję krótkie formy zabawowe, ale dające nie tylko satysfakcję z czasu spędzanego z dziećmi, lecz też wymierne efekty edukacyjno- terapeutyczne.

Pozdrawiam i do zobaczenia  w następnym tygodniu,

Jolanta Bień – pedagog specjalny – socjoterapeuta