Informacja od Pani Dyrektor!

Drodzy Rodzice

Informujemy, iż praca Poradni  Psychologiczno Pedagogicznej jest na ten moment ograniczona. Zajęcia grupowe i indywidualne z dziećmi są zawieszone (dokładne informacje na stronie internetowej Poradni), http://poradniakrakow.com.pl/
Psycholog i logopeda - opiekujący się placówką są w stałym kontakcie z nauczycielami. Uprzejmie prosimy, by w celu umówienia spotkania online (np. telefonicznego) zgłosić taką chęć wychowawcy swojego dziecka. Następnie Panie będą kontaktować się bezpośrednio z Państwem w celu ustalenia terminu rozmowy.
Pragniemy podkreślić, że Panie z Poradni są w stałym kontakcie z nami , służąc wsparciem w tych trudnych chwilach obecnej sytuacji.

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID- 19 informuję, iż zmianie uległy godziny pracy przedszkola w tym również kancelarii przedszkola. Pracownicy przedszkola i dyrektor pełnią dyżury w określonych godzinach, jednak wstęp do przedszkola osób z zewnątrz jest zabroniony.

We wszelkich sprawach dotyczących funkcjonowania przedszkola proszę dzwonić lub pisać korzystając  z podanych niżej danych do kontaktu :

e – mail :  przedszkole143@interia.eu

tel. do przedszkola :  660637608