Moi Drodzy!

Dzisiaj dostępna dla Was kateczeza od naszej Pani Małgosi!

Przypominam, że w lekcjach religii uczestniczą w naszym przedszkolu 4,5 i 6-cio latki.

Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice Szczęść Boże Witam Was bardzo serdecznie i ciepło. W niedzielę modliłam się w Łagiewnikach przy obrazie Sw Siostry Faustyny o zdrowie i potrzebne Laski dla Was i Waszych Rodzin Św Siostra Faustyna mieszkała tam i modliła się. Bardzo kochała Pana Jezusa rozmawiała z Nim a nawet Go widziała.

Na pierwszy dzień naszego spotkania proponuję wiersz, który napisała dla was P. Beata Kołodziej:
Święta Faustyno módl się za nami, za urwisami, łobuziakami,co wciąż rozbite mają kolana i psot tysiące robią od rana . Którzy pacierza znów zapomnieli, pościelić łóżka wcale nie chcieli, a do nauki chęci nie mają o dobrych radach zapominają. Sw. Faustyno choć mieszkasz w Niebie pamiętaj o nas w każdej potrzebie, by wszystkie dzieci, co mają psoty, codziennie mają jakieś kłopoty, przy tym do winy przyznać się boją, zawsze już mogły za radą Twoją słowa modlitwy, przypomnieć sobie: Kochany Jezu ja ufam Tobie.

Bardzo proszę w modlitwie spontanicznej pomodlę się za całą moją Rodzinę modlitwą

Jezu ufam Tobie ( 3 razy) Przesyłam również kartę pracy Sw. Siostra Faustyna

Z Panem Bogiem katechetka Małgorzata Wilk