Gr.III na "dniach otwartych" w Brygadzie Powietrzno-Desantowej.

Dnia: 06.04.2018r. dzieci z grupy III uczestniczyły w dniach otwartych Brygady Powietrzno- Desantowej z siedzibą przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie. Żołnierze gościli dzieci ze szkół i przedszkoli, które mogły obejrzeć z bliska sprzęt oraz pojazdy wojskowe, jakich używawa się na co dzień w wojsku i na poligonie. Był pokaz sprawności i stopnia wyszkolenia żołnierzy, stanowiska ze sprzętem do zadań specjalnych, nauka musztry, ćwiczenia sprawnościowe, przejazd autem wojskowym na sygnale,pyszna wojskowa grochówka i kiełbasa i wiele innych atrakcji. Dzieciaki wspaniale się bawiły i miały zapewnionych dużo atrakcji. Po terenie oprowadzał nas tatuś Nikolki, Pan Łukasz, który jako zawodowy żołnierz był opiekunem i przewodnikiem naszej grupy. Serdecznie mu dziękujemy!